"Lauku avīze" pārtop par "Latvijas mediji"


01.08.2017.

Laikraksta "Latvijas Avīze" izdevējai AS "Lauku avīze" mainīts nosaukums, turpmāk to sauks AS "Latvijas mediji", otrdien informē "Latvijas Avīze".

Kā norāda medija pārstāvji, no laikraksta "Lauku Avīze" aizgūtais nosaukums kalpojis izdevniecībai jau gandrīz 30 gadus. Šajā laikā uzņēmums audzis un laikrakstam pievienot žurnālu klāsts, grāmatas, tematiskās avīzes, ziņu portāli, radiostacija "Kurzemes radio" un filmu studija "Dauka".

"Esam nokļuvuši attīstības punktā, kad plašo organizāciju vairs nevar ietilpināt līdzšinējā nosaukumā - esam pārauguši "Lauku Avīzi". Pēc pieciem mēnešiem mēs svinēsim mūsu laikraksta "Latvijas Avīze" nu jau 30.jubileju. Laikraksta pirmais numurs iznāca vēl tālajos pārmaiņu laikos, astoņdesmito gadu beigās. Liels paldies par to mums labi pazīstamajiem cilvēkiem Voldemāram Krustiņam, Viesturam Serdānam, Mārai Igaunei, Dacei Terzenai, Astrīdai Čukurei un daudziem citiem. No viena laikraksta esam izauguši līdz 19 dažādiem zīmoliem," skaidro "Latvijas mediji" valdes priekšsēdētājs Guntars Kļavinskis.

Uzņēmuma nākotnes plāni pārsvarā saistīti ar digitālā satura attīstīšanu, piedāvājot plašāku un kvalitatīvāku saturu interneta lietotājiem līdzās jau esošajiem ziņu portāliem – "la.lv", "veselam.lv", "laukos.lv", "praktiski.lv".

Kļavinskis uzsvēra, ka uzņēmuma vērtības paliekot nemainīgas. "Latvijas mediji" tāpat kā līdz šim pārstāvēs latviskās vērtības - unikalitāte būšot latviskums un stingra nostāja nacionālo vērtību uzturēšanā. Tas ietverts arī jaunajā sauklī – "Latviski par svarīgo Latvijai!", skaidro uzņēmuma pārstāvji.

Līdz ar nosaukuma maiņu uzņēmums ieguvis arī jaunu logotipu, kas apvienojot latvisko rakstu zīmes ar mūsdienu digitālās pasaules lakonismu un attēlo četras komunikācijas formas - rakstīto vārdu, attēlu, skaņu un digitālo saturu. "Jūs esat daudz un dažādi, tādēļ mūsu uzdevums bija sarežģīts – izstrādāt zīmolu, kas jūs vienotu un liktu lepoties ar piederību spēcīgam uzņēmumam," skaidroja viena no jaunās identitātes autorēm - reklāmas aģentūras "Dingo & Schwarz" attīstības direktore Krista Teivāne.

Informācijas avots: Nozare.lv