"Aģentūra Lilita": Latvijas žurnālu lasītāji ir gatavi maksāt adekvātu cenu par augstas kvalitātes saturu


27.01.2017.

Latvijas žurnālu lasītāji labprāt novērtē augstas kvalitātes saturu un ir gatavi par to maksāt adekvātu cenu, aģentūrai LETA sacīja SIA "Aģentūra Lilita" valdes priekšsēdētājs Aivars Rudzinskis.

Vienlaikus viņš piebilda, ka žurnālu lasītāju intereses mēdz mainīties, piemēram, mainoties vecumam un dzīves pieredzei, statusam ģimenē, darba un dzīves vietai, veselības stāvoklim, hobijam un citu faktoru ietekmē. "Ja izdevēji spēj mainīties līdzi šīm interešu svārstībām un piedāvāt attiecīgu saturu adekvātā kvalitātē, tad auditorijas apjoma rādītāji ir labi," teica Rudzinskis.

Vienlaikus viņš atzina, ka Latvijas žurnālu lasītājiem ir arvien vairāk iespēju lasīt žurnālus, tos neiegādājoties, piemēram, bibliotēkā, lielveikalā, kioskā vai kādā uzgaidāmajā telpā.

Rudzinskis arī atzīmēja, ka apliecinājums iedzīvotāju stabilajai vēlmei lasīt ir vairāki "Aģentūras Lilit" izdoti jauni žurnāli - "Nezināmā Vēsture", "Nezināmā Kara Vēsture", "Ceļojums Vēsturē" un "Lilit" krāsojamā grāmata, kas, nokļūstot plauktā, jau pirmajā dienā ir atraduši savu pircēju. Pēc viņa teiktā, tas liek skatīties nākotnē ar pozitīvu skatu.

"Aģentūra Lilita" šobrīd izdod virkni izdevumu - "Lilit", "Cosmopolitan", "GEO", "Copes Lietas", "Nezināmā Vēsture", "Latvijas Architektūra", "Latvijas Būvniecība" un citus.

Informacijas avots: Nozare.lv